Досить часто виникає ситуація, коли після зміни NS-серверів або адресного запису або реєстрації домену, при спробі перейти на сторінку сайту Ви отримуєте в браузері помилку DNS або стару сторінку Вашого сайту.
Найчастіше цю проблему можна вирішити за допомогою
Очищення cache та cookies-файлів Вашого браузера
Очищення cache-records DNS.
Але іноді проблема виникає на рівні серверів Вашого інтернет-провайдера, на яких ще не відбулося оновлення інформації.
Перевірити цей варіант можна:
Спробувавши відкрити свій сайт, наприклад через онлайн проксі.
Скориставшись командним рядком вашої операційної системи, виконайте команду ping
Якщо у виведенні команди адреса не співпадає з IP-адресою сервера Вашого хостинг-акаунта або ж не віддається взагалі жодної адреси — ми підтвердили теорію про застарілу інформацію на серверах провайдера.
Примітка: дізнатися адресу сервера, що обслуговує Ваш хостинг облікового запису можна в "Панель управління - WWW домени - IP-адреса":
У цьому випадку вирішенням проблеми буде зміна DNS серверів інтернет-провайдера на безкоштовні DNS сервери від компанії Google. Встановити їх можна в такий спосіб.
Перейдіть у своїй операційній системі в "Мій комп'ютер - Мережа - Центр управління мережами та загальним доступом":
Далі натискайте "ЛКМ по підключеній мережі - Властивості - Інтернет протокол версії 4 (TCP/IPv4)", як показано на скріншоті:
3. Якщо Ви не бажаєте змінювати DNS сервера свого інтернет підключення, то необхідно вказати IP адресу сервера хостингу в системному файлі hosts. Для цього необхідно відкрити командний рядок в операційній системі від імені адміністратора win+R - cmd і виконати наступні команди:
notepad C:windowssystem32driversetchosts
Після чого відкриється блокнот, до якого необхідно додати запис.